Неділя, 22.07.2018, 16:14

Бориспільський міський центр туризму та краєзнавства учнівської молоді

Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Наше опитування
Оцените наш сайт
Всього відповідей: 24
Статистика
Block content

Підвищення кваліфікації

Графік

проходження курсів підвищення фахової кваліфікації

на 2017-2018 навчальний рік

 

Фах

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата проведення

Форма проведення

 
 

1

Керівник гуртка

Корнієнко

Тарас Сергійович

 

22.08-23.08.17

24.08.-17.12.17

19.02-20.02.18

Дистанційні

 

2

Керівник гуртка

Макаренко

Юлія Миколаївна

 

22.08-23.08.17

24.08.-17.12.17

19.02-20.02.18

Дистанційні

 

3

Керівник гуртка

Вигнан

Дмитро Сергійович

 

22.08-23.08.17

24.08.-17.12.17

19.02-20.02.18

Дистанційні

 

 

Перспективний план курсового підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Бориспільського міського Центру туризму та краєзнавства на 2013-2018р.р.

Загальні відомості про педагогічного працівника Атестації

Атестація

Курси підвищення кваліфікації

 

П.І.Б

Рік народж.

Освіта

Фах за дипломом

Який предмет викладає

стаж

Попередня атестація

Результат попередньої атестації

Чергова атестація

Попередня КПК

Результат КПК

Чергове КПК

 

2013 2014

2014 2015

2015 2016

2016 2017

2017 2018

1

Рахуба Тетяна Георгіївна

1976

Вища Переялав -Хмельницький університет ім. Сковороди

вч. початкових класів

Водний туризм

16

14.04.

2006

Вища категорія

2011

2013

Організатор туристської діяльності

 

 

 

 

 

2

Ткаченко

Оксана

Юріївна

1964

Вища

Київський

ДУ ім. Шевченка

Географ,

викладач

Пішохідний туризм

25

15.04.

2002

методист

перша

категорія

2009

2008

методист

перша

категорія

+

 

 

 

 

3.

Томенко Лариса Олексіївна

1975

Вища

Переяслав-Хмельнийький педагогічний університет ім. Г. Сковороди

Історичний, правознав-

ство

Історичне краєзнавство

13

2009

вчитель вищої категорії

2014

 

вч. історії та правознавста, керівник гуртка

+

 

 

 

 

4.

Маліченко Григорій Васильович

1956

Вища

Черкаський державний педагогічний інститут  ім.. 300 річчя возєднання України з Росією

Фізичне виховання

Військово-патріотичний Зірниця

33

 

Вчитель-методист

 

2013

Позашкільна педагогіка,

Захист Вітчизни

 

 

 

 

 

5.

Нестеренко Євген Вікторович

1988

Вища

Переяслав-Хмельнийький педагогічний університет ім. Г. Сковороди

Викладач фізичної культури та туринської діяльності

Спортивний туризм

5

 

спеціаліст

 

 

 

 

+

 

 

 

6.

Волинчук Катерина Олексіївна

1990

Бакалавр

Національний університет Біоресурсів і природокористування

Педагогічний

Спортивний туризм

3

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

7.

Дьоміна Світлана Олександрівна

1978

Вища

Харківський державний інститут фізичної культури

Фізичне виховання та спорт

Спортивний туризм

8

 

 

 

2006

Спеціаліст другої категорії

+

 

 

 

 

8

Коломієць Олег Григорович

1992

Бакалавр

Національнотранспортний університет

«Машинову-дування»

Спортивний туризм

3

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

9.

Кулик Богдан Артурович

1993

Середня

 

Велосипедний туризм

1

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

10

Мороз Віталій Кирилович

1994

Середня

 

Пішохідного туризм

1

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

11

Смик Сергій Миколайович

1991

Київський транспортноекономічний коледж

Організація перевезень

Спортивний туризм

3

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

12

Харченко Людмила Іванівна

1994

Середня

 

Спортивний туризм

1

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

13

Новосад Лідія Григорівна

1962

Вища

Київський державний університет

 Т. Г. Шевченка

Українська мова і література

Літературне краєзнавство

30

2007

 

спеціаліствищої категорія

вчитель- методист

 

2011

 

Спеціаліст вищої категорії

 

+

 

 

 

14

Оксамит Сергій Дмитрович

1994

Середня

 

Водний туризм

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Кузьменко Світлана Дмитрівна

1954

Вища

Київський державний педагогічний інститут ім. Горького

Вчитель української мови і літератури

Літературне краєзнавство

39

2005

спеціаліствищої категорія

вчитель- методист

2010

 

Спеціаліст вищої категорії

 

+

 

 

 

16

Мороз Олександр Кирилович

1992

Середня

 

Спортивний туризм

2

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

17

Вигнан Олександр Сергійович

1993

Середня

 

Водний туризм

1

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

                                   

 

 

 

Графік

проходження курсової перепідготовки педагогічними кадрами

на  базі КОІПОПК  на 2013-2014 навчальний рік

 

Прізвище,ім′я,по батькові

Категорія навчання(з якої на яку)

Дата проведення

Форма проведення

1

Ткаченко Оксана Юріївна

Перша

 

17.03-28.03

Очна

Проблемно-тематичні курси

«Формування навичок здорового способу життя у вихованців позашкільних навчальних закладів

2

Дьоміна Світлана Олександрівна

Спеціаліст

 

 

09.10 – 11.10.13

11.03.14-12.03.14

дистанційна

3

Коломієць Олег Григорович

Спеціаліст

 

 

09.10 – 11.10.13

11.03.14-12.03.14

дистанційна

4

Смик Сергій Миколайович

Спеціаліст

 

 

09.10 – 11.10.13

11.03.14 -12.03.14

дистанційна