Понеділок, 08.03.2021, 10:58

Бориспільський міський центр туризму та краєзнавства учнівської молоді

Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Наше опитування
Оцените наш сайт
Всього відповідей: 28
Статистика
Block content
Головна » 2019 » Листопад » 13 » 08 листопада 2019 року відбулися традиційні міські змагання зі спортивного орієнтування «Осіннє листя».
11:48
08 листопада 2019 року відбулися традиційні міські змагання зі спортивного орієнтування «Осіннє листя».

08 листопада 2019 року відбулися традиційні міські змагання зі спортивного орієнтування «Осіннє листя». Учасники змагалися на особистій дистанції «Орієнтування за вибором» у трьох вікових категоріях.
Результати змагань:
Серед хлопців 10-12 років:
І місце – Чурілов Вадим, учень Бориспільського НВК ім. К. Могилка;
ІІ місце – Балашов Владислав, учень Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;
Серед дівчат 10-12 років:
І місце – Понаморенко Дарія, учениця Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 7;
ІІ місце – Харченко Анастасія, учениця Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 7;
ІІІ місце – Спічко Олександра, учениця Бориспільського НВК ім. К. Могилка.

Серед хлопців 13-14 років:
І місце – Довженко Владислав, учень Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;
ІІ місце – Шуменко Андрій, учень Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива»;
ІІІ місце – Гаврильченко Олександр, учень Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8.
Серед дівчат 13-14 років:
І місце – Маловичко Вікторія, учениця Бориспільського академічного ліцею;
ІІ місце – Кошель Олександра, учениця Бориспільського НВК ім. К. Могилка;
ІІІ місце – Мельникова Світлана, учениця Бориспільського академічного ліцею.

Серед хлопців 15-17 років:
І місце – Петлюк Дмитро, учень Бориспільського НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П.Чубинського;
ІІ місце – Громихін Михайло, учень Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6;
ІІІ місце – Левченко Андрій, учень Бориспільського НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П.Чубинського.
Серед дівчат 15-17 років:
І місце – Бесєдіна Дар’я, учениця Бориспільського НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П.Чубинського;
ІІ місце – Таранченко Валерія, учениця Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива»;
ІІІ місце –Шматкова Марія, учениця Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива».

Переглядів: 230 | Додав: centr_tyruzmy9422 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar