П`ятниця, 26.02.2021, 18:34

Бориспільський міський центр туризму та краєзнавства учнівської молоді

Календар
«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Наше опитування
Оцените наш сайт
Всього відповідей: 28
Статистика
Block content
Головна » 2013 » Листопад » 25 » 19.10.2013р відбулися міські змагання зі спортивного туризму
13:21
19.10.2013р відбулися міські змагання зі спортивного туризму

19 жовтня на території Комсомольського озера пройшли змагання зі спортивного туризму, у яких взяло участь 8 команд загальноорсвітніх навчальних закладів міста. Команди змагалися на дистанціях: особисто-командна «Смуга перешкод», «Фігурне водіння велосипеду» та водна дистанція «Слалом». Облаштовували дистанцію та працювали на суддівстві бригада суддів Бориспільського міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (директор Рахуба Т.Г.).

Команди змагалися на повну силу та вибороли такі результати: 

На дистанції «Фігурне водіння велосипеду»
Молодша вікова група серед дівчат:
І м. – Сеник Анастасія (ЗОШ № 7)
ІІ м. – Камінська Тетяна (ЗОШ № 8)
ІІІ м. – Снітка Софія  (НВК «Ліцей «Дайн-освіта»)
Серед хлопців:
І м. – Севастьян Роман (ЗОШ № 3);
ІІ м. – Гречаник Рустам (ЗОШ № 7);
ІІІ м. – Гапоненко Дмитро (НВК «Ліцей «Дайн-освіта») 
Старша вікова група  серед дівчат:
І м. – Лукашенко Яна (НВК «Ліцей «Дайн-освіта»)
ІІ м. – Зінов’єва Наталія (ЗОШ № 7)
ІІІ м. – Чикіна Анастасія (СШ № 5)
Серед хлопців:
І м. – СілінАндрій  (ЗОШ № 7)
ІІ м. – Гуськов Віталій  (ЗОШ № 1)
ІІІ м. – Савченко Денис (ЗОШ № 8)

 

 

На дистанції «Слалом»:
І м. –екіпаж  НВК «Ліцей «Дайн-освіта» 
ІІ м. – екіпаж НВК «Гімназія «Перспектива»
ІІІ м. – екіпаж ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.
На особисто-командній дистанції «Смуга перешкод» 
Молодша вікова група серед дівчат:
І м. – Камінська Тетяна (ЗОШ № 8)
ІІ м. – Сеник Анастасія (ЗОШ № 7)
ІІІ м. – Кузнєцова Тетяна (ЗОШ № 3).
Серед хлопців:
І м. – Оксамит Владислав (ЗОШ № 3)
ІІ м. – Музика Нікіта (НВК «Ліцей «Дайн-освіта»)
ІІІ м. – Гапоненко Дмитро (НВК «Ліцей «Дайн-освіта»)
Старша вікова група  серед дівчат:
І м. – Чикіна Анастасія (СШ № 5)
ІІ м. – Сиром’ятникова Вікторія (СШ № 5)
ІІІ м. – Василенко Тетяна (ЗОШ № 8)

 

 

Серед хлопців:
І м. – Камінський Володимир (ЗОШ № 8)
ІІ м. – Савченко Денис (ЗОШ № 8)
ІІІ м. – Палійчук Іван (ЗОШ № 3)
У загальнокомандному заліку  молодшої вікової  групи на дистанції «Смуга перешкод»:
І м. – команда НВК «Ліцей «Дайн-освіта»
ІІ м. – команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 8
ІІІ м. – команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.
У загальнокомандному заліку  старшої вікової групи на дистанції «Смуга перешкод»:
І м. – команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 8
ІІ м. – команда СШ І-ІІІ ст. № 5
ІІІ м. –команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 3
Усі переможці отримали дипломи управління освіти і науки Бориспільської міської ради та медалі.

Фото зі змагань. Дивить тут>>> 

Переглядів: 212 | Додав: Гамбарова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar