Оцените наш сайт
Total of answers: 30
Статистика
Block content

Головна » 2021 » November » 3 » 8-10 жовтня тренери і вихованці взяли участь у Чемпіонаті Київської обл.
15:44
8-10 жовтня тренери і вихованці взяли участь у Чемпіонаті Київської обл.

8-10 жовтня тренери і вихованці Бориспільського міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді взяли участь у Чемпіонаті Київської області зі спортивного туризму, що проходив в с.Снітинка Фастівського району. Програма змагань мала спортивну та конкурсну частини. Наша команда виборола 1 місце в спортивній програмі, змагаючись на пішохідній, водній та велосипедній дистанціях. Також мали призові місця і в конкурсах. Загалом вибороли 12 дипломів та посіли 2 загальнокомандне місце! Вітаємо учасників та призерів змагань  Дякуємо Павел Хоменко організаторам змагань, у наш час це велика відповідальність, героїзм і ризик, але дуже потрібна для подальшого розвитку справи Бориспільський міський центр туризму та краєзнавства учнівської молоді .

Переглядів: 39 | Додав: Гамбарова | Рейтинг: 0.0/0