Block content

Головна » 2021 » November » 3 » Напередодні Всесвітнього Дня туризму
15:37
Напередодні Всесвітнього Дня туризму

Напередодні Всесвітнього Дня туризму, 26.09.2021, вихованці та тренери Бориспільського міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді взяли участь у відкритому Кубку м.Києва з водного та велосипедного туризму серед учнівської молоді, де вийшли на дистанції змагань 12 команд представниць освітніх закладів. 25 наших вихованців (екіпажі суден класу С-4 та С-2) змагалися дистанціях "Спринт" та "Слалом" з водного туризму у 4 вікових групах (молодшій, середній, старшій та юніори) та вибороли почесні призові та переможні місця у кожній віковій групі. Найвищий результат показали наші наймолодші учасники змагань та Юніори, екіпажі класу суден К-4 та К-2 у складі : Медведенко Назар, Шуменко Андрій, Нестеренко Марія, Піць Андрій, Довженко Анастасія та Пінчук Алла , які вибороли почесне 1-місце на дистанції "Слалом" та 2-місце на дистанції "Спринт", а також привезли додому почесне 2-місце в загальному заліку отримавши почесні трофеї: Кубок, медалі та грамоти. Вітаємо усіх наших юних спортсменів, учасників змагань, та їх тренерів (Таня Рахуба, Назар Медведенко , Нестеренко Маша та Алла Пінчук ) На велодистанції в особистому заліку серед дівчат Алла Пінчук виборола почесне 1 місце, а серед юнаків найвищий результат на цій дистанції показав Шуменко Андрій, який посів 4 місце  Дякуємо організаторам змагань( Игорь Рудев ) та батькам вихованців за підтримку та супровід на змаганнях  Центр туризму м.Бориспіль

Переглядів: 38 | Додав: Гамбарова | Рейтинг: 0.0/0