П`ятниця, 26.02.2021, 17:37

Бориспільський міський центр туризму та краєзнавства учнівської молоді

Календар
«  Вересень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Наше опитування
Оцените наш сайт
Всього відповідей: 28
Статистика
Block content
Головна » 2014 » Вересень » 29 » Змагання до Всесвітнього Дня туризму!!!
11:29
Змагання до Всесвітнього Дня туризму!!!

          28 вересня 2014 року на території озера Комсомольське відбулися відкриті змагання зі спортивного туризму приурочені Всесвітньому Дню туризму!!! У змагання взяло участь 87 учасників, вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків міста.  Організували та провели змагання працівники Бориспільського міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді. Учасники змагалися на дистанціях з водного, велосипедного та пішохідного туризму та вибороли такі місця:

Дистанція «Фігурне водіння велосипеду»:
Молодша вікова група серед дівчат
І місце – Сеник Анастасія (тренер Корнієнко Т.С.)
ІІ місце – Беседіна Дар’я (тренер Коломієць О.Г.)
ІІІ місце – Потіха Наталія (тренер Мороз О.К.)
Молодша вікова група серед хлопців:
І місце – Гречаник Рустам (тренер Дьоміна С.О.)
ІІ місце – Севастян Роман (тренер Ткаченко О.Ю.)
ІІІ місце – Божок Олександр (тренер Мороз О.К.) 
Старша вікова група серед дівчат:
І місце – Сіряк Маргарита (тренер Рахуба Т.Г.)
ІІ місце – Богдан Карина (тренер Коломієць О.Г.)
ІІІ місце – Петрова Марина (тренер Рахуба Т.Г.)
Старша вікова група серед хлопців:
І місце – Сілін Андрій (тренер Смик С.М.)
ІІ місце – Оксамит Максим (тренер Рахуба Т.Г.)
ІІІ місце – Базелюк Андрій (тренер Рахуба Т.Г.)

Дистанція «Слалом»:
І місце – екіпаж «Особливо небезпечні» Базелюк Андрій, Оксамит Максим, Оксамит Влад, Петрова Марина (тренер Рахуба Т.Г.)
ІІ місце – екіпаж «Водники» Сіряк Маргарита, Татаренко Вікторія, Базелюк Андрій, Петрова Марина (тренер Рахуба Т.Г.)
ІІІ місце – екіпаж «Ліцей» Гапоненко Дмитро, Дмитренко Антон, Музика Нікіта, Снітка Денис (тренер Коломієць О.Г.).

Особисто-командна дистанція «Смуга перешкод» 
Молодша вікова група серед дівчат:
І місце – Снітка Софія (тренер Коломієць О.Г.)
ІІ місце – Коваленко Анастасія (тренер Мороз В.К.)
ІІІ місце – Гришко Олександра (тренер Мороз В.К.).
Молодша вікова група серед хлопців:
І місце – Худолій Олексій (тренер Мороз В.К.)
ІІ місце – Манахов Даніїл (тренер Мороз О.К.).
ІІІ місце – Севастян Роман (тренер Ткаченко О.Ю.)
Старша вікова група серед дівчат:
І місце – Чикіна Анастасія (тренер Мороз В.К.)
ІІ місце – Лінська Яна (тренер Мороз О.К.)
ІІІ місце – Богдан Карина (тренер Коломієць О.Г.)
Старша вікова група серед хлопців:
І місце – Камінський Володимир (тренер Нестеренко Є.В.)
ІІ місце – Оксамит Владислав (тренер Рахуба Т.Г.)
ІІІ місце – Снітка Денис (тренер Коломієць О.Г.)

https://vk.com/album-3472005_203333243  посилання на фото .

 

 

 

Переглядів: 255 | Додав: Гамбарова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar